100 учасників АТО безкоштовно отримують вищю освіту

В області надається максимальна допомога учасникам АТО та підтримка членів їх родин не лише у розвитку бізнесу, наданні житла, землі, робочих місць, а й допомога у здобутті вищої освіти. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час наради з керівниками закладів вищої освіти області.

На заході було зазначено, що управлінням освіти, науки та молоді ОДА видано наказ від 13.09.2017 року №227 «Про затвердження списку демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні проведення АТО та розподілу бюджетних призначень для їх навчання у ВНЗ», яким затверджено список з 97 демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні проведення АТО.

100 учасників АТО безкоштовно отримують вищю освіту

Як повідомив начальник управління Євген Криницький, з них 10 демобілізованих атовців навчається у Херсонському державному університеті, 38 – у Херсонському державному аграрному університеті, 16 –Херсонському національному технічному, 18 – Херсонській державній морській академії, 9 — Міжнародному університеті бізнесу і прав та 6 — в Херсонській філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

100 учасників АТО безкоштовно отримують вищю освіту

Під час наради з керівниками вишів було відпрацьовано та обговорено проект договору щодо освіти учасників АТО, згідно якого буде здійснюватися оплати за їх навчання у вищих навчальних закладах області.

100 учасників АТО безкоштовно отримують вищю освіту

Share Button

100 учасників АТО безкоштовно отримують вищю освіту: 1 комментарий

  • 6 декабря 2017 в 17:27
    Permalink

    грамматическая ошибка в названии сильно режет глаз. как-то несерьезно такое публиковать

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *