106 тис. грн буде спрямовано на проведення грошової оцінки земель

В облдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань деградованих і малопродуктивних земель в області, сьогодні, 1 липня, під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука.

Під час засідання було розглянуто питання використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Як зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран:

«Наразі активізовано співпрацю з органами місцевого самоврядування в частині залучення коштів, їм направлено листи щодо необхідності проведення роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за рахунок коштів місцевих бюджетів».

В. о . заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук зауважив:

«Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів створює можливість для органів місцевого самоврядування поряд із нормативно-організаційними методами для управління розвитком території, реалізації своїх регулятивних повноважень на підставі створення економічних умов і стимулів раціонального використання міських земель, забезпечення необхідних умов для формування фінансово-економічної бази населених пунктів за рахунок справляння плати за землю».

Також Євген Рищук звернув увагу на те, що запровадження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів дозволить максимізувати корисність використання ресурсного потенціалу територіальної громади при мінімальних фінансових затратах.

За підсумком засідання було вирішено частину коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у розмірі 106 тис. 451 грн спрямувати на проведення нормативної грошової оцінки земель 16 населених пунктів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *