13 травня відбудеться відкриття щорічного фестивалю «КіноДжем»

13 травня о 13.00у конференц-залі «Конгрес» (вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться урочиста церемонія відкриттятретього щорічного фестивалю «КіноДжем»у Херсоні.

За словами організаторів, ініціативної групи «Перша Херсонська кіношкола», цього року формат «КіноДжема» зазнав змін, за рахунок чого участь у фестивалі стане новим викликом для тих, хто вже брав участь в ньому в попередні роки, а також для тих, хто любить знімати кіно і вперше знайомиться з таким форматом . Крім того, планується онлайн-трансляція усіх ключових заходів фестивалю.

У рамках фестивалю «КіноДжем» зареєстровані учасники створять упродовж тижня короткометражні фільми, відповідно до отриманого завдання.

«Кіноджем: фільм за тиждень» — це можливість для будь-якого кіношника, любителя або професіонала, зібрати команду, придумати, зняти і змонтувати власний короткометражний ігровий фільм, який буде показаний у фіналі фестивалю на великому екрані, а також взяти участь в конкурсі на звання кращого фільму .

До участі в конкурсі робіт допускаються команди у наступних лігах:

· Ліга «Junior»: учасники команд у віці до 16 років включно;

· Ліга «SemiPro»: учасники команд у віці від 17 років і вище, які не мають або мають лише незначний досвід у зйомках відео;

· Ліга «Pro»: ліга професіоналів.

Для кожної ліги надається своє завдання – у порядку підвищення рівня складності.

Усі фільми, створені учасниками «КіноДжему» з 13 по 21 травня у відповідності з отриманим завданням, будуть показані на великому екрані у кінотеатрі «Мультиплекс» у день закриття фестивалю22 травня. Переможці фестивалю у п’яти номінаціях (за версією журі у кожній з трьох ліг, за глядацьким голосуванням та кращий фільм за голосуванням онлайн) будуть нагороджені призами.

Реєстрація на участь у «КіноДжемі»відкрита до 12 травнявключно на сайті //kinojam.org/. Крім того,команди маютьзмогу заявити про участьбезпосередньонацеремоніївідкриття фестивалю.

Участь у всіх заходах фестивалю «КіноДжем» традиційно безкоштовна.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *