19 травня відбудється ярмарок на підтримку відомої херсонської волонтерки

Дуже приємно зустрічатись із вами, коли для цього є оптимістичний привід. Однак, найчастіше наші зустрічі відбуваються, коли в житті когось із нас оселяються негаразди. Як сталось із Валентиною Крицак. Давайте в патріотичний День Вишиванки зустрінемось і підтримаємо Валюшу, яка наразі потребує коштів для лікування.

Ми намагаємось постійно тримати зв’язок із нашою чарівною волонтеркою Валюшею Крицак, яка врятувала не один десяток життів українських воїнів, а наразі сама потребує допомоги. На жаль, стан здоров’я Валюші погіршився. Як і раніше, вона потребує коштів для продовження лікування та нашої з вами моральної підтримки. Тому ми вирішили разом із «Кулінарною Сотнею Херсонщини» влаштувати черговий ярмарок на підтримку Валентини Крицак. У «Кулінарної Сотні» завжди є свіжі смаколики, а волонтери знову зібрали цікаві речі для продажу: вишиванки, книги, хенд-мейд у великій кількості.

Логічним буде ярмарок, влаштований у День Вишиванки. Це день, коли об’єднуються патріоти України. Однією з таких і є Валюша Крицак. Вона доклала чимало зусиль, аби День Вишиванки в Херсоні святкували з душею.

Приєднуйтесь до нас 19 травня 2016 року з 12.00 до 19.00 на Площі Свободи. Якщо Ви можете допомогти новими цікавими товарами для продажу, ласкаво просимо – відписуйтесь у цьому заході.

Джерело: сторінка заходу у соціальній мережі

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *