22 серпня відбудеться засідання виконкому

22 серпня о 10.00 у малому залі Херсонської міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету.

На розгляд засідання винесено такі питання:

1. Про встановлення комунальному підприємству«Херсонський комунальний транспортний сервіс»тарифів на послуги з перевезення пасажирів на пасажирському річковому транспорті загального призначення в м. Херсоні.

2. Про створення комісії з оцінки станута наявності зливових каналізацій та внутрішньодворових проїздів на території м.Херсона, затвердження її складу і Положення про неї.

3. Про створення комісії з обстеження автомобільного мосту через річку Кошову,затвердження її складу і Положення про неї.

4. Про організацію роботи об’єктів сезонної торгівлі сільськогосподарською та баштанною продукцією на території м.Херсона.

5.Про затвердження Плану роботи департаменту житлово-комунального господарства міської ради з виконання природоохоронних заходів на 2017 рік.

6. Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту ліфтового обладнання міської територіальної громади на 2017рік.

7. Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту ліфтового обладнання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2017 рік.

8. Про внесення змін та доповнень до відкоригованого титульного списку капітального ремонту житлового фонду міської територіальної громади на 2017 рік.

9.Про затвердження відкоригованого титульного списку капітального ремонту будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2017рік.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *