У Херсонській ОДА розповіли про плани на 2017 рік

У Херсонській ХОДА розповіли про основні напрямки роботи у 2017 році

Про основні перспективні напрямки роботи обласної державної адміністрації у 2017 році поінформував очільник області Андрій Гордєєв під час проведення публічного звіту щодо роботи керівництва ОДА у 2016 році в ККЗ «Ювілейний», який відбувся сьогодні з 13.00.

Андрій Гордєєв спільно з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласною радою планує охопити й реалізувати заходи в галузях агропромислового комплексу, промислового розвитку, альтернативної енергетики, розвитку внутрішньої інфраструктури, а саме: ремонту доріг загальнодержавного та місцевого значення, обороноздатності й розміщення військових батальйонів на території області, інформаційної безпеки, добудову мостопереходу у Херсоні спільно з міською владою, створення національного природного парку «Кам`янська Січ», модернізації й відновлення будівель на території області для створення нових житлових будинків, розвиток спорту й удосконалення медичної системи.

«В 2017 році ми збільшимо площу поливних земель на 14 тис. га, тобто їх кількість складе якнайменше 314 тис. га. Досвід співробітництва з «Укроборонпромом» доводить – оборонна галузь може надавати регіону неабиякий зиск. В цьому році впровадимо нові напрямки в кооперації наших заводів з провідними концернами в цій галузі. Впродовж 2017 року завдяки новим об’єктам альтернативної енергетики передбачається досягнення 250 МВт генерації».

Крім того, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив про продовження розвитку Херсонського аеропорту, подальшу реалізацію заходів з інформаційної безпеки на території області, для чого буде впроваджено проект «Радіо громад», що передбачає установку малопотужних радіостанцій.

Наступний напрямок – туристична галузь: відкриття нових маршрутів з використанням річкового транспорту, подальший розвиток зеленого туризму, реалізація проектів мережевого туризму.

Він зазначив, що 2017 рік – рік медичної реформи на Херсонщині. Наша мета – завершення робіт по електронізації медицини, впровадження медичних протоколів лікування всесвітньої організації здоров’я, запровадження системи – «гроші ходять за пацієнтом» та формування базису для впровадження медичного страхування.

«План по залученню дітей до спорту в області складає 4 тисячі осіб. Також буде створена електронна база спортсменів та впровадження програми щодо відновлення спортивної інфраструктури в області», — окреслив плани роботи у 2017 році голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *