КП “Дорожник” отримав нову техніку з Германії

У Херсон прибула техніка з Німеччини для КП «Дорожник» – асфальтоукладальник та фронтальний вантажник. Наразі провели тендер та чекають універсальну машину – зимою для прибирання снігу та обробки доріг, решту часу – самоскид.  Також планують придбати установку для ямкового ремонту українського виробництва.

Про це у Фейсбук повідомив керівник КП «Дорожник» Валентин Чесноков, передає видання “ПІК”.

«Сьогодні прийшла довгоочікувана техніка з Німеччини. Завтра зранку розвантаження, налагодження, навчання і запуск в експлуатацію. По порядку. Асфальтоукладальник Vogele 1300. 2007 року. Робоча ширина укладання 1,8-4,5 метра (те, що для міста і потрібно)», – написав Чесноков.

Він відзначив, що техніка не нова, але виходили з можливостей бюджету. “Фронтальний навантажувач Bobcat. Універсальна техніка для міста. Нова італійська фреза для асфальту”, – повідомив Чесноков про придбання для міста.

«Так, ми ще провели тендер і чекаємо поставки універсальної машини. Взимку прибирання снігу і обробка доріг. В інший час самоскид. Найсучасніше обладнання. Техніка вже в Україні. 7-10 листопада виставка в Києві і наша машина побуде виставковим експонатом, а після відразу в Херсон. Завдяки PROZORRO ми отримали економію 181.000 грн при покупці машини», – написав керівник КП «Дорожник».

«Уже готовий до підписання договір і ми плануємо придбати на “здачу” установку для ямкового ремонту “МИРА 3”. Техніка виробляється в Житомирі. Запатентована. Добре зарекомендувала себе в багатьох містах країни. Поставляється і в європейські країни», – повідомив Чесноков.

Share Button