В ХОДА обговорювали проблеми очищення стічних вод

13 червня, в обласній державній адміністрації проходила Міжнародна конференція, присвячена навчанню підприємців екологічним нормам Європейського Союзу, а також цілком конкретним проектам – впровадженню на Херсонщині сучасних технологій водовідведення та локального очищення стічних вод.

Брали участь у конференції керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради та Херсона, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, литовські підприємці-партнери, керівники різних асоціацій, експерти-екологи та науковці.

Організатором заходу виступила Українсько-литовська ділова рада за активної участі УСПП та Херсонської обласної державної адміністрації.

У ході конференції литовські гості розповіли про власні інноваційні технології у галузі відновлювальної енергетики. Про власні досягнення й можливості їх застосування саме на території Херсонщини розповів Генеральний директор Global BOD Group Відмантас Янулевічус.

Та ще одним завданням конференції стало навчання місцевих органів влади можливостям залучення європейських грантів під проекти модернізації інфраструктури.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *