4 спортсмени Херсонщини отримають грошові стипендії

ідтримати таке рішення сьогодні закликали учасників координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту в області.

З метою відзначення здобутків херсонських спортсменів на Х Всесвітніх іграх та ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх облдержадміністрацією було запропоновано спрямувати залишок коштів обласного бюджету у сумі 225,0 тис. грн, передбачених для виплати щомісячних стипендій, на встановлення одноразових стипендій херсонським спортсменам — призерам Х Всесвітніх ігор та ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор.

Рішення про виділення коштів спортсменам одразу після змагань, а не наприкінці року було підтримано членами координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту в області одноголосно.

«Тільки шляхом заохочень, таких як надання грошових стипендій, ми зможемо додатково стимулювати спортсменів Херсонщини до нових звершень», — зазначив заступник голови ОДА та голова координаційної ради Андрій Балонь.

4 спортсмени Херсонщини отримають грошові стипендії

Згідно з програмою щодо запровадження обласних стипендій за вказані спортивні результати передбачено виплату одноразових стипендій спортсменам та їх тренерам, зокрема: спортсменам Дубіні Віталію – 50 тис грн; Просторову Миколі – 30 тис грн; Максименко Марині – 15 тис грн; Кисильовій Юлії – 60 тис грн. А також трьом тренерам у розмірі 70 тис. грн.

 

Довідково

З 20 по 30 липня 2017 року у м. Вроцлаві (Польща) відбулися головні змагання світового рівня серед неолімпійських видів спорту – Х Всесвітні ігри, в яких взяли участь більше 3 тис. спортсменів із 111 країн.

На цих змаганнях Херсонщину представляли 3 спортсмени і посіли призові місця. Результат виступу херсонських спортсменів на Х Всесвітніх іграх є найвищим за роки незалежності України.

Також з 18 по 30 липня 2017 року у м. Самсун (Туреччина) відбулися ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри, у яких взяли участь близько 5 тис. спортсменів із 109 країн. На змаганнях нашу країну представляли 6 спортсменів Херсонської області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *