Активісти руху «Хто замовив Катю Гандзюк» пікітували Херсонську ОДА

У Херсоні активісти руху «Хто замовив Катю Гандзюк» перед спецпоказом фільму «Гандзюк: системне вбивство», провели акцію перед входом у будівлю, де розташовані облдержадміністрація та облрада.

Про це повідомляє видання Укрінформ.

Учасники акції, серед яких більшість – молоді люди, кидали фаєри біля входу до адмінбудівлі, розлили кров при вході та у фойє, зробили написи на стінах та викрикували «Хто замовив Катю Гандзюк».

Учасники акції розгорнули плакати з перекресленими іменами голови ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука, який на час розслідування справи щодо вбивства Катерини Гандзюк у лютому був тимчасово відсторонений від посади.

Потім учасники акції провели невеликий мітинг на сходинках перед будівлею ОДА.

На мітингу виступив батько Катерини Віктор Гандзюк, який зазначив, що акція для того, аби «не вмирали інші активісти, щоб не вбивали їх».

Потім учасників акції запросили на спецпоказ фільму «Гандзюк: системне вбивство».

Поліція, яка забезпечувала охорону громадського порядку на площі Свободи, спостерігала за тим, що відбувалося, і не втручалася. Всього в акції взяли участь близько 50 осіб.

Перед цим активісти побували біля будівлі ГУ Нацполіції в області та будинків, де живуть Євген Рищук та Владислав Мангер.

У поліції заявили, що у діях мітингувальників вбачаються ознаки адміністративних правопорушень, передбачених ст.173 КУпАП «Дрібне хуліганство» та ст.152 «Порушення правил благоустрою».

Share Button