Адамчик розповів про ремонти доріг у області

Основними пріоритетними напрямками ремонту доріг є курортні, а саме дорога до Залізного Порту, Скадовську, Лазурного та Генічеська.

Вже на 90% виконані роботи з укладки нового асфальтного покриття на ділянці дороги від Олешок до Голої Пристані, протяжністю 6 км. Минулого року вже було відремонтовано 6,2 км дороги за цим напрямом. У 2018 році плануємо продовжити ремонт дороги до розвилки на Залізний Порт, Лазурне та Скадовськ, що буде значною перевагою для відпочиваючих, які їдуть на південь.

Про це повідомив заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик у прямоефірній передачі «Від першої особи» телерадіокомпанії «Скіфія» 05 липня.

Зокрема, Олександр Адамчик наголосив, що він особисто контролює хід ремонту доріг на тих ділянках, які викликають найбільше незручностей та нарікань у водіїв, в тому числі на затори під час виконання ремонтних робіт.

«Разом з начальником Служби автомобільних доріг у Херсонській області ми розглядали варіанти розміщення додаткової інформації щодо спрощення маршруту на час ремонтних доріг, але коли я особисто перевірив час перебування автівок в «черзі», то зрозумів, що дві хвилини не є критичними для зміни звичного маршруту водіїв», — зауважив заступник очільника області.

Також він додав, що вважає цю інформацію «фейком», тому що для відпочиваючих, які приїхали з великих міст це не є суттєвим.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *