Аеропорт «Херсон» потрапив до державноі програми розвитку аеропортів

Аеропорт «Херсон» матиме змогу модернізувати власну інфраструктуру в рамках реалізації Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

На своєму засіданні Уряд затвердив Державну цільову програму розвитку аеропортів на період до 2023 року, до якої увійшли 17 аеропортів України, серед них і Аеропорт «Херсон» (Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 126 ).

Як відзначає Урядовий портал, це дасть змогу підвищити ефективність управління майном, сприятиме розвитку авіаційних перевезень, а також матиме позитивний економічний ефект для розвитку всіх регіонів України. Програма передбачає приведення інфраструктури авіаційного транспорту у відповідність до міжнародних стандартів, забезпечення набуття Україною статусу транзитної держави з урахуванням її унікального географічного розташування, підвищення ефективності управління державним майном.

Фінансування завдань та заходів Програми здійснюватиметься за рахунок власних коштів підприємств, коштів приватних інвесторів, місцевих бюджетів, залучених кредитних ресурсів, у тому числі під державні гарантії.

Нагадаємо, що з 2014 року турецька авіакомпанія «Turkish Airlines» здійснює регулярні рейси з Херсона на Стамбул. З 29 березня 2015 року пасажирські перевезення за маршрутом Стамбул – Херсон – Стамбул стали щоденними. Вже перевезено близько 63 тисяч пасажирів. У минулому році, завдяки підтримці депутатів обласної ради, народних депутатів, активній роботі облдержадміністрації, були виділені кошти на розвиток та реконструкцію аеропорту з обласного та Державного бюджетів. Аеропорт продовжує розвиватися, адже він дуже важливий для подальшого економічного розвитку області. Нині ведуться переговори щодо можливості запровадження міжнародних авіарейсів до Баку, Тебризу, Астани, Вільнюса, Мінська. Авіакомпанія «Мотор — Січ» планує у 2016 році здійснювати літню програму польотів з міжнародного аеропорту «Херсон» за маршрутами: Херсон – Київ і Херсон – Мінськ.

Також нагадаємо , що на виконання заходів обласної програми відновлення авіаційної діяльності та розвитку аеропорту «Херсон» у 2015 році з обласного бюджету було профінансовано 10,6 млн. грн.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *