Агенція опрацює можливість створення санаторію-профілакторію

Учора, 29 листопада, відбулися засідання двох постійних комісій: з питань управління об’єктами комунальної власності та з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності, у тому числі у форматі спільного засідання.

Спільне обговорення стосувалося питання щодо відновлення діяльності санаторію-профілакторію Херсонської академії неперервної освіти.

Участь в засіданні взяли і члени відповідної робочої групи, яку очолював депутат і директор Скадовського технікуму ДВНЗ ХДАУ Іван Гончарський. За місяць роботи робоча група, взявши до уваги позиції вчителів, громадськості й управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, визнала за необхідне відновити діяльність комунального закладу.

– Такий заклад Херсонській області потрібний, але є ще багато питань, над якими маємо попрацювати. В першу чергу, це стосується фінансування. Обласний бюджет не в змозі повністю профінансувати санаторій-профілакторій. Тому необхідно знайти додаткові джерела фінансування, – відзначила заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова.

В той же час, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Вітренко запропонувала створити комунальне підприємство з надання послуг вчителям області, які один раз на п’ять років повинні проходити курси підвищення кваліфікації у Херсонській академії неперервної освіти. Функціонування такого підприємства базуватиметься на коштах обласного бюджету за умови співфінансування районних і міських бюджетів. Не виключено, що заклад надаватиме і платні послуги всім бажаючим, таким чином він зможе самостійно заробляти кошти, що будуть спрямовані на його розвиток.

Обидві комісії підтримали відновлення санаторію-профілакторію. Однак, не знайшовши єдиного рішення стосовно фінансового питання, рекомендували голові обласної ради доручити комунальному закладу «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» обласної ради підготувати матеріали щодо можливості створення закладу, а також запропонувати варіанти співфінансування.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *