Аграрії Херсонщини вже задекларували майже 15 млн. гривен

5933 херсонських аграрія станом на 21 березня 2016 року задекларували 14,8 млн. грн. доходів від продажу вирощеної сільгосппродукції.

Наразі найбільший відсоток, а саме, 43,9% або 6,5 млн. грн. від загальної суми доходів, задекларували сільгоспвиробники Новокаховської ОДПІ. Громадяни Каховської ОДПІ вказали 35,8% або 5,3 млн. грн., Генічеської ОДПІ- 12,8% або 1,9 млн. грн. доходів від реалізації сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо: доходи, що отримують аграрії від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, розмір яких не перевищує 2 гектари, не декларуються і податок на доходи фізичних осіб не сплачується.

У разі якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах (пп.165.1.24 ст.165 Податкового кодексу України, зі змінами).

Таким чином, продавці сільгосппродукції, при наявності оподатковуваних доходів, зобов’язані до 04 травня 2016 року подати до податкової інспекції за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.

 

Джерело: ДФСУ у Херсонській області

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *