Активісти збирають мітинг проти руйнування «Батькивщиною» громад

Херсонський активіст та громадський діяч Рима Бараненко закликає мешканців міста та області підтримати реформу децентралізації, яка втілюється у області та вийти завтра, 30 вересня о 9 годині на площу Свободи до Білого дому.

Люди повинні висловити свій протест руйнуванню громад партією «ВО «Батькивщина», вважає активістка:

«Громадо! Об’єднанні громади потребують вашого захисту!! І ті, які вже утворені, і ті , які планують утворити.
Завтра 30 серпня на позачерговій сесії обласної ради планують голосувати за зняття з посади голови Андрія Путілова, а другим питанням виносять відміну «Перспективного плану об’єднання громад на Херсонщині».

При чому тут перше до другого залишаться загадкою, але в обох випадках ініціатива йде від партії Батьківщина і вони налаштовані серйозно. Називають це захистом села. Але в чому саме цей захист, якщо після утворення територіальної громади села отримують в рази більше прав та дійсно самостійності в самоврядуванні?

І якщо по всій Україні є купа позитивних прикладів тих, хто вже об’єднався. Та й Херсонські громади, що об’єдналися задоволені результатом. Навіщо ж позбавляти можливостей до позитивних змін?
Так: можливо сам перспективний план недосконалий, але ж його якраз зібрались КОРИГУВАТИ і затверджувати зміни рішенням цієї самої сесії облради! Що ж дасть відміна? Крім політичного піару? Руйнування надій громад, які вже утворилися та дестабілізації ситуації в прикордонній області.

Щось мені ще нагадує… Події трирічної давнини. Тоді ще військовий стан на Херсонщині ввести хотіли.. Громада не дала. Сподіваюсь громада і зараз не дасть чинити беззаконня і грати на руку антиукраїнським силам.
Чекаємо вашої підтримки пікету проти знищення Децентралізації завтра 30.08 о 9.00 перед обласною радою!»

 

Share Button

Активісти збирають мітинг проти руйнування «Батькивщиною» громад: 1 комментарий

  • 29 августа 2016 в 21:13
    Permalink

    путилов запрлатил бараненко? ничего удивительного, єта «громадська организация» стала давно ручной у очильникив области и города. Позор!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *