АМКУ Херсонської області оштрафувало учасника тендеру військової частини

За результатами розгляду листа Військової прокуратури Херсонського гарнізону Південного регіону України територіальним відділенням встановлено, що під час проведення Військовою частиною А1604 Міністерства оборони України у 2014 році закупівлі за державні кошти послуг вантажних транспортно-експедиційних агентств, учасники процедури закупівлі ТОВ «Морське агентство «Пітерс» та ФОП Ярченко І.М. узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто, інформує Херсонське відділення АМКУ.

Рішенням адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення АМКУ такі дії ТОВ «Морське агентство «Пітерс» та ФОП Ярченко І.М. визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентнихузгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ТОВ «Морське агентство «Пітерс» та ФОП Ярченко І.М. в установленому законом порядку накладено штрафні санкції.

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *