Андрій Гордєєв розповів мешканцям Садово та Інгульця про субсидії

У суботу,16 липня, у селах Інгулець і Садово Білозерського району відбулась чергова виїзна консультація голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва та представників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації з питань оформлення субсидії.


На початку зустрічі мешканці звертались з найпоширенішими питаннями-міфами щодо відбирання житла за борги, повернення коштів державі після продажу майна та з недовірою сприймали пояснення, але після конструктивного спілкування з головою ОДА Андрієм Гордєєвим питання перейшли у русло самого процесу оформлення субсидій та їх нарахування.
«Якщо з дня подачі документів пройшло навіть 3 місяці, субсидія буде нараховуватись з дати подачі документів. Також немає потреби спалювати газ, щоб використати субсидію у повному обсязі, не використані кошти на ваших рахунках перейдуть на наступні місяці», – відповідав на питання директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Геннадій Причина.
Також під час зустрічей мешканці сіл могли отримати індивідуальні консультації від фахівців, а також он-лайн та базі даних перевірити стан оформлення або нарахування субсидій.
Крім того, на місцях управління соціально захисту населення починають працювати щоденно без вихідних та у святкові дні, таке рішення було прийнято для того, щоб до початку опалювального сезон кожен мав змогу без черг та вчасно оформити субсидію.
Мешканців Інгульця зацікавило питання стосовно децентралізації: «Хочу наголосити, що децентралізація – це добровільне об’єднання у громади, тому ви маєте право цього не брати участь у об’єднані, але вам варто більше дізнатись про цей процес, на прикладі Кочубеївської громади, яка вже «заробила» близько 3 млн грн, а до кінця року буде ще більше», – зазначив Андрій Гордєєв.
Мешканці району звернулись за допомогою у вирішені питання щодо встановлення світлофору біля школи у Дар’ївці, де посилений рух автомобільного транспорту.
Також було багато інших проблемних питань щодо водопостачання, відновлення садочків, шкіл та медичних закладів, які були взяті на контроль або відносно яких були надані рекомендації головою ОДА щодо їх вирішення.
Очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що інформаційно-консультативна робота з питання надання субсидій буде проходити по всій території області: «Обласна і районна влада буде працювати над тим, щоб усі, хто має право на субсидію, її отримали і в новому опалювальному сезоні мали змогу зекономити кошти на оплаті комунальних послуг».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *