Андрій Гордєєв: «Ситуацію у Генічеську тримаємо на контролі»

Голова Херсонської Ода Андрій Гордєєв розповіва на своій сторінці у соціальній мережі про стан справ із опаленням Генічеська:

«Ситуацію у Генічеську тримаємо на контролі.

Мій заступник Олександр Адамчик зранку виїхав у Генічеський районі, де створено оперативний штаб. Проблему дефіциту газу буде вирішено, щойно припиниться шторм в Азовському морі. Поки що в місті залишаються відключеними 665 абонентів.
Головна проблема в тому, що Генічеськ ніколи не мав доступу газотранспортної мережі України, а через анексію Криму, втратив доступ до газосховища, розташованого на півострові. Місто та район користуються тим газом, який видобувається на Арабатській стрілці та відразу подається споживачам.
Щоб вирішити цю проблему, ми вже розробили та захищаємо перед Адміністрацією Президента України і Кабінетом Міністрів проект будівництва газопроводу, який поєднає Генічеськ із центральною газотранспортною мережею України. Реалізація такого проекту дозволить газифікувати п’ять районів області одночасно та уникнути подібних аварійних ситуацій назавжди».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *