Андрій Гордєєв представив свою команду

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв представ своїх нових заступників. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі:

«У залі зібрань Херсонської обласної державної адміністрації представив своїх заступників усім керівникам структурних підрозділів.

Бутрій Дмитро Стефанович, в.о. першого заступника з питань економічної, регіональної та інформаційної політики та директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі. На нього покладено обов’язки формування державного фонду регіонального розвитку, визначення стратегічних напрямків діяльності області.

Андрій Гордєєв представив свою команду

Адамчик Олександр Олександрович, заступник голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту та інфраструктури. Питання доріг, опалювальний сезон також входять до його компетенції.

Андрій Гордєєв представив свою команду

Балонь Андрій Богданович, заступник з гуманітарних питань. Займатиметься питаннями координації правоохоронних органів та розвитку гуманітарного блоку.

Андрій Гордєєв представив свою команду

Рищук Євген Миколайович, заступник з питань аграрного та промислового комплексу, туризму та водних ресурсів.

Андрій Гордєєв представив свою команду

Чабан Вадим Іванович, заступник з питань соціальної політики, оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту в надзвичайних ситуаціях.

Андрій Гордєєв представив свою команду

Минулий рік ми важко працювали, були злети, були і падіння. Цьогоріч ми націлені лише на гарний результат. Плануємо зайнятися питаннями медичної реформи, регіональної політики, посилити боротьбу з браконьєрством та незаконною вирубкою лісів. Також велика увага буде приділена покращенню дорожнього покриття, залученню інвестицій в область і забезпеченню соціального захисту населення.

Якщо ми налагоджено і спільно будемо працювати на благо нашого краю, то дуже скоро Херсонщина стане однією з провідних областей України.

До бою, колеги!»

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *