Андрій Гордєєв у Посад-Покровському провів виїздну консультацію

15 липня у селі Посад-Покровському Білозерського району пройшла чергова виїзна консультація голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва та представників профільних структурних підрозділів ОДА для інформування про переваги субсидій, розвіяння міфів про них та вирішення інших нагальних проблем населення.


Під час зустрічі керівник області розповів про акцію організовану облдержадміністрацією цього дня в м.Херсоні на площі Свободи, де населенню роз’яснювалися переваги та умови надання субсидій, а також безпосередньо на місці надавали допомогу в їх оформленні.
Присутні в залі, також, жваво цікавилися субсидіями і отримали вичерпні відповіді.

IMG_2687

IMG_2710

IMG_2702
Багато запитань викликала тема децентралізації. Люди цікавилися чи не закриватимуться школи, дитячі садки та лікарняні заклади. «Ніхто нічого закривати не буде: жоден садочок, жодна школа чи ФАП не будуть закриті», – відповів А.Гордєєв.
«Ми маємо позитивний досвід створення Кочубеївського територіального об’єднання, в результаті чого суттєво збільшилися надходження до бюджету цієї громади і тому населені пункти, що входять до нього, більше капіталовкладень виділили на ремонт доріг, шкіл, садків, клубів та ФАПів.

У Білозерському районі завершені всі приготування зі створення Музиківського територіального об’єднання, яке включатиме території Музиківської та Східненської сільських рад. Після проведення виборів об’єднання набуде офіційного статусу, документи в ЦВК для цього вже направлені. В перспективі створення ще п’ятьох таких об’єднань по області», – поінформував очільник області.

IMG_2685
Голова ОДА розповів і про плани покращення економіки області. «Ми впроваджуємо інвестиційний проект з побудови на Херсонщині мережі заводів з вироблення енергоефективного палива – брикетів з рисового лушпиння, яке дає великий ККД теплоенергії. Це даватиме з кожним відкритим заводом додаткові 6,5 тис. робочих місць для жителів Херсонщини. Так само, як відновлений Андрієм Путіловим Херсонський аеропорт зараз дає реальні кошти в економіку області».
На цій зустрічі голова облдержадміністрації повідомив про запровадження практики таких зустрічей на Херсонщині, а також внутрішніх виїзних районних колегій, які діятимуть в районах області і проводитимуться місцевою владою.

Share Button