Андрій Гордєєв зустрівся з послом Латвії

Сьогодні, 26 травня, відбулася зустріч голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Юрісом Пойкансом та кандидатом на посаду Почесного консула Латвійської Республіки в м. Херсон Олексієм Антоновим.

У ході бесіди сторони обговорили питання щодо перспектив налагодження співробітництва в економічній, інвестиційній та туристичній сферах між Херсонською областю та регіонами Латвійської Республіки.

Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Сьогодні стосунки між Україною та Європейським Союзом вийшли на якісно новий рівень. Ми прагнемо втілювати в життя поставлені перед собою цілі в економічному розвитку і впровадженні реформ. Регіону на сьогодні необхідна підтримка інвесторів для реалізації конкретних проектів, особливо це стосується туристичної сфери, адже ми обрали стратегію розвитку туризму в Херсонській області. У зв’язку з тимчасовою анексією Криму ми хочемо надати українцям якісний європейський сервіс на Херсонщині.»

«Я бачу великий потенціал у регіонах України. Я пропоную впровадити реформи децентралізації та електронного управління прибирання сміття, розвивати транспортні коридори та авіасполучення. А також організувати прес-тур для журналістів із Латвії», – прокоментував пан Юріс Пойканс.

Андрій Гордєєв зустрівся з послом Латвії

Далі керівник області та поважні гості з Латвії продовжили зустріч у художньому музеї ім.Шовкуненка, де відбулося відкриття міжнародного виставкового проекту «Мистецькі обрії. Україна – Латвія. Шедеври Карліса Добрайса у Херсоні».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *