Андрій Путілов привітав гостей та учасників фестивалю «Мельпомена Таврії»

Голова обласної ради Андрій Путілов запевнив гостей та учасників XVIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», що Херсонщина – регіон, де вони можуть почувати себе у безпеці.
Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції, присвяченій відкриттю фестивалю. У прес-конференції також взяли участь міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, представники депутатського корпусу обласної ради, міської ради.


Андрій Путілов привітав усіх з відкриттям фестивалю та подякував за його організацію та проведення депутату обласної ради, президенту фестивалю та гендиректору Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Куліша Олександру Книзі. Голова обласної ради висловив вдячність театральним колективам, які прибули на Херсонщину.


«Відкриття фестивалю співпало зі святкуванням Дня вишиванки, Днями Європи, тому у нас нині багато гостей», — відзначив голова обласної ради. Він також наголосив, що в області працює команда, яка прагне зробити Херсонщину європейським регіоном. Для прикладу, завдяки тому, що працює аеропорт «Херсон» гості з Грузії прибули до нас на фестиваль саме літаком. Андрій Путілов також запросив гостей та учасників фестивалю відвідати Національний природний парк «Нижньодніпровський».


Цей фестиваль є справді рідним для Херсонщини, переконаний голова обласної ради. Серед спонсорів – херсонські підприємства та компанії. «Це справді далекоглядно, адже популяризуючи нашу область, її культурний потенціал, ми залучаємо до нас інвесторів, демонструємо наші переваги, бажання розвиватися», — переконаний Андрій Путілов.


Цьогоріч серед спонсорів фестивалю і державний завод «Палада», який напередодні відзначив у театрі своє 80-річчя. «Будуть працювати підприємства – будуть кошти на культуру, на театр», — підкреслює Андрій Путілов.


Голова обласної ради під час прес-конференції наголосив на підтримці театру обласною радою. «У минулому році замінили крісла в глядацькій залі, зараз готуємо проект з установки системи кондиціонування та запровадження енергоефективних технологій. Наступний етап –реконструкція системи освітлення», — розповів голова обласної ради.
Нагадаємо, XVІІІ Міжнародний театральний фестиваль


«Мельпомена Таврії» присвячений 25-й річниці Незалежності України. Цьогоріч глядачам покажуть 32 вистави 29 театральних колективів з 7 країн світу (України, Грузії, Португалії, Австрії, Угорщини, Румунії, Литви). Фестиваль пройде з 20 по 28 травня. Під час фестивалю проходитиме також кілька соціальних проектів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *