Гордєєву показали Херсоньску ТЕЦ

17 травня, на території Херсонської ТЕЦ відбулася колегія обласної державної адміністрації. Перед початком офіційного заходу була проведена екскурсія підприємством, на яку було запрошено журналістів і очільника області Андрія Гордєєва.

Під час її проведення розповідалось про принципи роботи станції у  опалювальний період.

Андрій Гордєєв наголосив на тому, що ТЕЦ потребує модернізації та порівняв її з Криворіжсталлю. «Хоча обидва підприємства побудовані за радянськими принципами, але металургійний комбінат більш модернізований та осучаснений, чого не можна сказати про Херсонську станцію» .

У свою чергу технічний директор ПАТ «ТЕЦ» Ігор Цицик зауважив, що на Херсонській ТЕЦ проводиться удосконалення лише окремих сегментів, хоча вона потребує набагато більшого втручання у процес її оновлення.

Гордєєву показали Херсоньску ТЕЦ

Також під час огляду підприємтсва підіймалася болюча тема цін в опалювальний сезон 2016-2017.  Керівництво стверджує, що свої тарифи вони захищають кожного року на спеціальній комісії, яка займається обробкою даних підприємства і затвердженням курсу.

Андрій Гордєєв підсумував: «Інвестиційної допомоги підприємство не має, тому використовує відрахування національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), які йдуть на підтримання стану ТЕЦ, але цього не достатньо, щоб її модернізувати».

Після завершення екскурсії, о 10:00, розпачалася колегія Херсонської ОДА.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *