Антимонопольники провели у Скадовську день відкритих дверей

Херсонським обласним територіальним відділенням 17 серпня цього року в студії селекторного зв’язку Скадовського районного будинку культури ім. Т.Г.Шевченка проведено День відкритих дверей з питань захисту економічної конкуренції, йдеться на сайті відомства.

Мета заходу — забезпечення відкритості діяльності органів Комітету, врахування громадської думки з питань формування та реалізації конкурентної політики в області, забезпечення проведення роз’яснювальної роботи з основних питань діяльності Антимонопольного Комітету України.

До участі в заході долучилися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови місцевих рад району, комунальних підприємств району та представники засобів масової інформації.

В ході проведення заходу виступили начальник відділу досліджень і розслідувань Херсонського обласного територіальноговідділення Антимонопольного комітету України Михайло Коваль та завідувач юридичного сектору Артем Андрюк, які довели довідома присутніх інформацію щодо законодавчої основи та основних напрямків діяльності Антимонопольного комітету України,поділилися практичним досвідом вирішення проблемних питань та виявлення порушень в галузі захисту економічної конкуренції, пояснили механізм притягнення до відповідальності порушників законодавства про захист економічної конкуренції, відповіли напитання присутніх щодо порядку звернення до органів Антимонопольного комітету України з питань порушення законодавства прозахист економічної конкуренції.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *