Антимонопольники відкрили справу проти «Херсонобленерго»

Розпочато розгляд справи за наявністю в діях ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, про це йдеться на сайті АМКУ у Херсонській області.

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (далі по тексту — Відділення) за результатами розгляду заяви провайдера програмної послуги, що надається з використанням багатоканальної кабельної телемережі, у Херсонській області (надалі – Провайдер, споживач), встановлено ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» на ринку надання послуг доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів електроенергетики.

Так, при проведенні дослідження встановлено дії ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», що можуть призвести до ущемлення інтересів споживача, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на зазначеному ринку.

У зв’язку із цим, адміністративною колегією Відділення 15 червня цього року розпочато розгляд справи відносно ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

Суб’єктам господарювання, у разі наявності, пропонується надати Відділенню інформацію, яка б свідчила про ущемлення інтересів споживача при отриманні послуг з використання об’єктів електроенернергетичного комплексу для розташування інфраструктури телекомунікаційних мереж.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *