«Батькивщина» дала притулок херсонському екс-регіоналу

Плітки про те, що екс-регіонал, нардеп від ПР, що голосував за закони 16 січня Микола Дмитрук зібрався до парламенту по округу №184 від ВО Батькіщина, перестають бути плітками.

Микола Дмитрук, засвітився на форумі Юлії Тимошенко, який нещодавно відбувся у столиці України. Нагадаємо, на цьому заході лідерка ВО «Батьківщина» намагалася розповісти українцям про «Новий курс».

Фото в соцмережі facebook опублікував Олег Зайченко. Микола Дмитрук на фото праворуч

"Батькивщина" дала притулок херсонському екс-регіоналу

За інформацією ЗМІ нещодавно відбулася спільна поїздка голови Херсонської обласної організації партії нардепа Юрія Одарченка та Миколи Дмитрука до Юлії Тимошенко, яка і благословила прийом в команду одіозного екс-нардепа.

Також з’явилася інформація, що кандидат в кандидати почав зачищати структуру і вже вирішується питання по заміні керівника районної ячейки у Бериславі. На його місце йде людина яка у 2012 працювала разом з кандидатом в кандидати на ПР.

Реакція соцмереж на інформацію про те, що Новий курс Юлія Тимошенко буде прокладати разом з екс-регіоналами:

Префарбувався з “брехоналів” в ще одіознішого бютівця. Цікаво, у що йому обійшлося включення його в виборчий список від БЮТ? Ще раз нагадую: це ворог України. Будучи депутатом ВРУ попереднього скликання він, в числі таких же зрадників як і сам, 136 депутатів ВРУ, звернувся до депутатів польського сейму з листом-вимогою визнати події на Волині 1943 року винищенням( геноцидом) поляків!

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *