«Батькивщинец» Чачібая — ширма для браконьерів ?

У створеному наприкінці 2015 року на Херсонщині національному природному парку “Нижньодніпровський” браконьєри почуваються у повній безпеці, інформує видання «ОРД».

Як стверджують херсонські вчені на території парку існують 71 вид тварин та 32 види рослин, які включені до Європейського та Світового Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи та Червоної книги України.

Але з призначенням нового керівництва у природоохоронному комплексі відбуваються дуже дивні речі.

Знайомтесь, в минулому голова Бериславської РДА за часів губернатора Одарченко, його давній соратник по партії «Батькивщина» ( у 2015 році був однім із депутатів облради, які склали мандат на користь В. Мангера), а нині директор парку Чачібая Олексій. Директор грає роль ширми, ходить на наради та підписує документи.

Всі питання, а саме дозволи на вилов риби для браконьєрів, встановлення своїх риболовних бригад, виписування платних транспортних накладних, та дозволи на ведення підприємницької діяльності на території парку робить заступник директора, він же «СМОТРЯЩИЙ», і судимий за розбої, та вбивство Кірін Дмитро.

Громадськість обурена регулярною інформацією про виявлених на території національного парку браконьєрів, яких під час рейдів не було затримано. Регулярність та системність безкарності породжують логічний висновок, що браконьєри працюють під прикриттям керівників нацпарку.

Хочемо сказати, що одіозного Дмитра Кіріна з достатньо темним кримінальним минулим, привела на посаду команда міністра Семера. І як розповідає сам Дмитро, він є головним в Херсонській області, і всі мають платити йому і вирішувати питання тільки через нього, а він в свою чергу передає гроші в міністерство в Київ.

Громада Херсонщини має обґрунтовані підозри, що новопризначене керівництво Нижньодніпровського парку добралося до ресурсів одного з найцінніших природних комплексів Європи, і за участі «кришування» міністра Семерака хочуть знищити та розкрасти Херсонські природні ресурси.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *