«Білі крила» зможуть приймати дітей з інших областей

Після ремонту, на який було виділено кошти за рахунок залишку освітньої субвенції (1 млн 495 тис гривень) та внесення відповідних змін до статутних документів, база відпочинку «Білі крила» комунального закладу «Навчально-виховного комплексу ім. Т.Г.Шевченка» обласної ради зможе приймати не лише вихованців цього НВК, а й дітей з інших регіонів України.

«Білі крила» зможуть приймати дітей з інших областей

Про це сьогодні, 12 травня, під час засідання постійної комісії облради з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту повідомив Євген Криницький, заступник голови постійної комісії облради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту та керівник профільного управління ОДА.

«У нас є наш комунальний навчальний заклад – навчально-виховний комплекс імені Шевченка Херсонської обласної ради, який має у своєму складі оздоровчий табір «Білі крила» (Цукури, Скадовського району)», — відзначив на засіданні комісії Євген Криницький. Він нагадав, що тут з вересня 2014 по лютий 2015 року розміщувалися військовослужбовці.

«Ми в цьому році знайшли кошти за рахунок економії освітньої субвенції, спрямувати їх на повноцінне відновлення діяльності оздоровчого табору, у двох корпусах ми будемо робити цілковитий ремонт», — розповів Євген Криницький.

Тут надаватимуть послуги з оздоровлення і відпочинку з районів області, передусім дітей пільгових категорій, відзначив депутат облради.

«Також є попередня домовленість з Житомирською, Дніпропетровською, Сумською, Львівською областями, які готові направити нам на оздоровлення дітей», — поінформував Криницький.

«Для цього нам треба усунути перепону і внести зміни у Статут комунального закладу, які дають право НВК реалізовувати путівки на оздоровлення дітей, які не є його вихованцями», — пояснив депутат.

Депутати підтримали такі зміни у Статут комунального закладу та рекомендували винести це питання на сесію обласної ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *