Білорусь зацікавлена у проведені ремонту шляхів на Херсонщині

Сьогодні відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з Генеральним консулом Республіки Білорусь в Одесі Володимиром Чехловим під час якої вони обговорили шляхи співпраці між областями і країнами.

Білорусь зацікавлена у проведені ремонту шляхів на Херсонщині

На початку зустрічі Володимир Чехов підкреслив, що дружня Білорусь завжди готова надати допомогу і підтримати сторону України у ході неоголошеної війни з Росією. Зі своєї сторони Андрій Гордєєв передав подякував Президенту Білорусі за підтримку України в ідеї цілісності держави.

У ході зустрічі сторони розглянули можливість подальшого міжрегіонального співробітництва, можливість розвитку інфраструктури Міжнародного аеропорту «Херсон» та започаткування співпраці з білоруською авіакомпанією «Белавіа».

Білорусь зацікавлена у проведені ремонту шляхів на Херсонщині

Генеральний консул Республіки Білорусь в Одесі Володимир Чехлов серед пропозицій до співпраці зазначив, що їх підрядники готові приймати участь у тендерах аби виконувати якісні ремонтні роботи на дорогах Херсонщини та постачати суміші і матеріали для робіт.

Окрім цього на вигідних умовах кредитування можна придбати тролейбуси для оновлення херсонського транспортного парку.

В свою чергу очільник області Андрій Гордєєв розповів про вигідні можливості транспортування овочів і фруктів з Херсонщині завдяки розвитку транспортної інфраструктури, яка набирає темпи.

«Рівень розвитку туризму зростає на Херсонщині щороку. Задля того, щоб підтримати цей процес та залучити якомога більше туристів аеропорт «Херсон» має усі технічні можливості аби приймати літаки з Мінську», — розповів Андрій Гордєєв та зазначив, що авіа-рейси з Києву, які найближчим часом будуть курсувати до Херсону можна подовжити до Білорусі: Херсон-Київ-Мінськ та Мінськ-Київ-Херсон.

Білорусь зацікавлена у проведені ремонту шляхів на Херсонщині

Також пропозиції щодо співпраці і інвестування в області виказав в.о. заступника голови Олександр Адамчик. Він зазначив, що створення логістичних центрів з охолодження овочів і ягід дозволить подовжити термін їх придатності та вживання під час транспортування до міст Білорусії.

У 2012 році було підписано 2 угоди: Угода між Херсонською обласною державною адміністрацією (Україна) та Могилівським обласним виконавчим комітетом (Республіка Білорусь) про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво та Меморандум між Херсонською обласною державною адміністрацією та Гомельським обласним виконавчим комітетом про співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній, гуманітарній та культурній сферах.

Білорусь зацікавлена у проведені ремонту шляхів на Херсонщині

Дмитро Бутрій в.о. заступника голови облдержадміністрації виступив з пропозицією поновити та актуалізувати угоди для подальшої плідної співпраці.

За спільною згодою будуть розроблені пропозиції у письмовому вигляді та призначено повторну зустріч для ознайомлення з потенціалом Херсонщини зацікавлених у співпраці представників Республіки Білорусь.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *