Білозерська ОТГ не може виділяти землю ?

Саме таке питання може виникнути виходячи зі звернення депутата Білозерської ОТГ Юрія Попутько.

У своєму листі на ім’я голови Білозерської селищної об’єднаної територіальної громади Чередник А.І. депутат Попутько Ю.А. звертає увагу, що відповідно до положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у разі відсутності плану зонування або детального плану територій передача земельних ділянок у власність або користування забороняється.

Із змісту звернення можна зробити висновок, що ця містобудівна документація у Білозерській ОТГ відсутня і всі рішення про виділення землі, які  виконавчі органи виконкому підготували, рада ОТГ прийняла, а голова А. Чередник підписала, є незаконними.

Чи зупинить це чиновників, голову та депутатів ради громади і заставить їх все ж таки прийняти рішення про розробку і затвердження зазначеної документації ?

Адже приймаюче таке рішення про виділення землі вони роблять «медвежу» послугу своїм виборцям — заявникам, адже це дуже вагома підстава для відміни такого рішення у суді, тією ж, наприклад, прокуратурою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ — ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ НЕ ВІДБУЛОСЯ»

Більш того, такі діі можуть носити і коорупційний характер, оскільки таким чином може бути виділена земля, яка взагалі не може передаватися у власність — прибрежна смуга, природоохоронна зона та інше.

Share Button