Білозерська ОТГ: депутати намагаються захопити комунальне підприємство

Саме із такою заявою виступила на своїй сторінці у соціальній мережі депутат ради Білозерської ОТГ Ніна Хороняк (правопис та стилистика автора):

«Во благо чи ні?
Висновок зробіть самі.

24 травня на сесії Білозерсьа селищної ради розглядалося питання щодо звіту КМП Водограй за 2017 рік. Попередньо це питання розглядалося на виконкомі, директору задавали багато питань і в решті визнали роботу задовільною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ НЕ ВІДБУЛОСЬ»

Але деяких депутатів не влаштовує що робота Водограю є стабільною і позитивною. І вони вирішили перевірити роботу Водограя без будь-яких на то аргументів і підстав. Ініціатором став Спіцин

Він запропонував створити комісію. В складі Хороняк, Довга, Спіцин,Нечай, Карась..голова проголувала за створення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГРОМАДА ФІНАНСУЄ ПІДПРИЄМЦІВ»

На першому засіданні були присутні троє: Спіцин, Карась і Нечай. Вони обрали голову комісії- Спіцина. Нібито нічого особливого. Але справа в тому, що відповідно до ст46 Закону України про місцевнсамоврядування в Україні» назву, завдання,її склад та голову затверджує рада.,а це не рішення а якась п…….я. Тому я просто відмовилась приймати участь в цьому балагані.

Але це ще не головне. Коли Спіцин пропонував створити цю комісію, то він майже ніяких претензій до Водограя не пред’яаляв. Нечай щось там пиред’чвляв як завжди, а ось Спіцин ні.

Так навіщо ж вони її створювали.

А ввс дуже просто.

На засіданні комісії вони втрьох вирішили, що треба створити наглядову раду за МКП Водагрй.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ : ЯК ДЕПУТАТИ НА БЮДЖЕТІ ЗАРОБЛЯЮТЬ»

Нібито добрий намір, але що за цим стоїть.

А ось що.

В функції наглядової ради входить призначення керівника підприємства.

Тобто вони так її знять не можуть, бо в неї контракт на 5 років, так вирішила попередня рада, так вони придумали таку махінацію. Спіцин «спить і бачить» Водограй в своїх руках. А і деякі нші члени комісії також тимчасово не працюють,та таким чином мабуть хочуть собі робоче місце біля Спіцина забезпечить .Тобто ці хитромудрі депутати хочуть забрати у ради її повноваження , а саме затвердження керівника комунального підриємства

Хтось може скаже що в наглядову раду треба обрати хороших людей. Вибачте ви вже обрали депутатів. Тобто зараз в раді йде справжній заговор проти керівника Білозерсьуого МКП. І голова разом з ними.Прошу всіх, хто розуміє що Наше МКП за керівництва Грози ІВ, стало працювати краще, а саме вчасно вивозиться сміття за нижчим тарифом,ніж при Нечаї, смітник в порядку і узаконений, лічильники перевіряються безкоштовно , колектив працює стабільно, доречі без допомоги з бюджету, техніка не зникає,а навпаки прибуває вода подається стабільно, за виключенням поломок, прийти завтра на сесію і висловити своє відношення щодо роботи МКП..

Сесія 22- голови червня о 14-00″

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *