Білозерська ОТГ — громада фінансує підприємців

Таку думку висловила депутат селищної ради Білозерської ОТГ та відома білозерська волонтерка Ніна Хороняк на своїй сторінці у соціальній мережі:

«Сьогодня (06.03.18 — прим. ред.) на сесії Білозрської селищної ради запропонувала альтернативний кошторис по будівництву освітлення в селі Надеждівка. Смєта від Спіцина- 118 тис грн. Смєта від ТОВ «Тесла»- 96 тис грн. Більшість депутатів підтримала дорожчий.

Проект Спіцина (власник підприємства ПП «Обленерго» та депутат ради ОТГ — прим. ред) захищали голова (Чередник А.І — прим. ред) та її заступник (Піскун О.М. — прим. ред.), а також сам Спіцин. Їхні аргументи були різними . Один з них — податки Спіцина підуть в наш бюджет(6 тис). Але ніто не хотів і чути , що зекономити можна 22 тис. В кінці обговорення з’ясувалося, що роботи вже робляться . Ніхто і не чекав рішення сесії.

Невелича довідка : статутний капітал пп Обленерго( пп Спіцина) -100 грн.»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ — ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ НЕ ВІДБУЛОСЯ»

Нижче у коментарях депутатка додала: «Щодо неякісних робіт- це було припущення Спіцина, але не підтверджено жодним фактом.

А щодо виконавця, проект якого був затверджений, то якраз про нього були озвучені факти порушень, які виявила фінансова перевірка селищної ради, що проводилася в минулому році.І жодного пояснення не прозвучало…»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГЛАВА БЕЛОЗЕРСКОЙ ОТГ СМОГЛА ИЗБЕЖАТЬ НАКАЗАНИЕ ЗА КОРРУПЦИЯ»

Додамо, що раніше наша редакція вже писала про зацікавленність депутатів цієї ОТГ Спіцина та Маляренко (оба в рівних долях є співзасновниками ПП «Обленерго» та ПП «Райавтодор») у роботі своїх підприємств за кошти білозерської громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ: ЯК ДЕПУТАТИ НА БЮДЖЕТІ ЗАРОБЛЯЮТЬ»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *