Білозерська ОТГ: депутат ради вважає, що в Україні нацизм

Нижче у матеріалі скріншот шокуючого зразку сєпаратистської пропаганди. Таких провокаційних вкидів на просторах ФБ дуже багато — тут і про братья славяне і дєдивоєвали, націзмфашізм, тобто повний набір думок промитого крємлівською пропагандою мозку, і зазвичай таке коли бачешь, то або банишь, або видаляешь із стрічки.

Білозерська ОТГ: депутат ради вважає, що в Україні нацизмБілозерська ОТГ: депутат ради вважає, що в Україні нацизм

(на момент публікації допис видалено, але ж скриншоти не горять ))))

Але, в цьому випадку є два «але» :

По-перше-цей допис діючий депутат селищної ради Білозерської ОТГ МиколаТарнавський, від партії «ВО «Батькивщина», поширив на своїй власній сторінці у соціальній мережі.

По-друге — пан Тарнавський є вчителем Білозерської ЗОШ №2. І така позиція людини, яка навчає наших дітей, шокує.

Білозерська ОТГ: депутат ради вважає, що в Україні нацизм

Ще раз, для більшого усвідомлення: депутат місцевої ради, який працює в українському селищі Білозерка, в українській, до речі прикордонній, Херсонській області вчителем української школи, відверто розміщує допис, який поплюжить нашу країну, що начебто в Україні при владі фашистинацисти, які катують мишебратья слов’ян.

Дуже цікаво буде побачити реакцію його колег вчителів та депутатів, а також подивитися, як на такий факт відреагує працедавкць пана Ніколайа Тарнавського — селищна рада Білозерської ОТГ в особі голови Антоніни Чередник.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *