Білозерська ОТГ: в махінації із бюджетними коштами вплутують батьків

Наша редакція вже друкувала декілька матеріалів про відношення нової глави Білозерської ОТГ Антоніни Чередник, та наближених до неї депутатів, до коштів громади як до своїх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ “БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВЛАДИ НЕ ВІДБУЛОСЬ”

Як видно зі слів депутата ради Білозерської ОТГ Ніни Хороняк, це продовжується і в ці маніпуляції Антоніна Чередник вплутує батьків:

“Чи потрібна дитячим садочкам хороша вода?

Звичайно так. І це вже було вирішено депутатами минулого скликання, тобто було виділено гроші з бюджету на придбання фільтрів. Але сьогодня на спільному засіданні постійних комісій голова, чомусь знову підняла питання “треба чи не треба”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ: ЯК ДЕПУТАТИ НА БЮДЖЕТІ ЗАРОБЛЯЮТЬ”

Хтось запросив на комісію батьків діток і вони вимагали щоб ми не знімали фільтр, який вже встановленмй без рішення сесії про виділення коштів на цю роботу., хоча про це навіть і не йшлося.

Чому ж виникла тема що ніби-то депутати хочуть зняти фільтр?

А все дуже просто , це було звичайне натравлювання батьків і працівників садочків проти депутатів, які не згідні з такою ціною за установку цих фільтрів. Ціна питання 45 тис грн.за одну установку.

Кошторис містить багато явних завищень. Наприклад 200-літровий пластиковий бак нам пропонують за 5 тис грн, хоча в інтернеті нема дорржче ніж за 1000 грн.насоси також майже “золоті”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “БІЛОЗЕРСЬКА ОТГ: ГРОМАДА ФІНАНСУЄ ПІДПРИЄМЦІВ”

Тобто на цій комісії голова намагалася нвтиснути на депутатів , що ніби-то вони такі сякі не хочуть встановлювати фільтри. Та ні ! Ми за. , але по реальному кошторису.

На сесії (24.05.18) буде остаточно вирішуватися це питання. Запрошуємо всіх небайдужих. Початок о14-00.

Вхід вільний”.

Share Button