Богданов не пустив журналіста на засідання депутатської комісії

Сьогодні, 29 березня, у Херсоні головного редактора “Херсонської міської газети” Костянтина Риженка виштовхав за двері кабінету голова Комісія з питань антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації Віталій Богданов, завадивши потрапити на засідання виїзної комісії. Про це Костянтин Риженко розповів ІМІ.

За словами журналіста, засідання комісії було виїзне і проходило в Управлінні соціальної політики, у кабінеті начальника управління Олени Рузгіс.

Цього разу він прийшов, представився журналістом, але голова комісії, за його словами, відразу заборонив йому бути присутнім на засіданні.

“Прийшов на комісію, на якій були депутати, які не люблять, що я про них пишу. Комісія виїзна. За регламентом у нашому місті всі комісії відкриті. Голова комісії з порога сказав мені, що комісія закрита і ніби як я не можу там знаходитися. Хоча там знаходилася дружня для них преса. Я сказав, що маю право там бути. На що голова комісії виштовхав мене за двері”, — розповів Риженко.

Журналіст заявив, що написав заяву на голову мандатної комісії з проханням публічного вибачення на найближчій сесії міськради.

 

Джерело: сайт «Інституту масової інформації» (ІМІ – ред.)

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *