«БПП «Солідарність» про заяву глави облради щодо співпраці зі всіма фракціями

«Сьогодні зі ЗМІ я дізналася, що новообраний голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер веде перемовини з депутатами різних фракцій і запрошує на круглі столи представників нашої фракції «БПП-Солідарність».

Як голова фракції заявляю — це неправда! Посилання на те, що Мангер спілкувався з нашим колегою Віктором Короленко — не коректне, бо цей депутат є директором Департаменту охорони здоров’я та виконував свої функції згідно посадової інструкції.

Вважаю, що слова Владислава Мангера суперечать його ж діям щодо рівного підходу до кожної фракції у обласній раді, — дала свою оцінку роботі новообраного голови обласної ради лідер фракції «БПП-Солідарність» Марина Чернишова.

Щодо перспектив роботи фракції, депутат відповіла:

— Ми за розвиток області були і будемо, працювали і працюємо незалежно від того, очолює раду представник нашої фракції чи ні. Більш того, багато депутатів від «БПП-Солідарність» щоденно забезпечують роботу по ключовим питанням життєдіяльності області: охорона здоров’я, житлове господарство, освіта, децентралізація тощо.

Депутати не залежно від посад, які вони займають приймали і приймають участь у залученні коштів в область, співпрацюють з усіма територіальними органами, нардепами, бюджетним комітетом ВРУ. Ми працюємо на результат незалежно від політичних перетурбацій в раді»

Від себе додамо що факт спілкування із Віктором Короленко саме як з посадовою особою, а не депутатом, Мангер сам підтвердив на своєму брифінгу.

Де він заявив, що спілкувався із директором Департаменту охорони здоров’я Корроленко з приводу бюджетного фінансування дотацій на торговлю ліками через комунальні підприємства для соціально не захищених верств населення.

 

Share Button