«Будмеханізація» не отримає права на незаконне будівництво

Наша редакція раніше вже підіймали тему про незаконне будівництво, яке проводить підприємство «Будмеханізація», власником якого є екс-глава Херсонської ОДА та діючий депутат Херсонської обласної ради від «№ВО «Батьківщина» Віталій Одарченко.

Також місцеві ЗМІ деякий час поширювали інформацію, що депутати від фракції «ВО «Батькивщина» у міській раді, підконтрольні Одарченко, намагаються вирішити питання отримання дозволу на будівництво шляхом політичних торгів із міським головою Володимиром Миколаенко.

Офіційний сайт міста Херсона заперечив цю інформацію і проінформував про наступне —

«У ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що на наступній сесії Херсонсьої міської ради депутати голосуватимуть за проект рішення про надання компанії «Будмеханізація» права на незаконне будівництво багатовартирного будинку.

Інформацію спростував начальник інспекції з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради Ростислав Маршак.

«На голосування буде винесенно питання про дозвіл на розроблення документації із землеустрою. Навіть якщо депутати його підтримають, це не дасть «Будмеханізації» права на будівництво багатоповерхівки. Мова йде лише про право розробки відповідних документів. І після цього знову вийти на сесію», — зазначає він.

«Окрім того, «Будмеханізація» має виготовити технічну документацію та отримати відповідні дозволи архітектури та висновок Держгеокадастру, — коментує начальник управління земельних відносин Костянтин Хутковський. — Без вирішення питання по земельній ділянці, дозвіл на будівництво не може бути наданий».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *