Булюк буде «рулить» аеропортом

У конкурсі на посаду директора Херсонського аеропорту (КП «Херсонські авіалвнії») перемогла людина Булюка. Це діючий виконуючий обов’язки директора КП Віталій Кучерук. За нього проголосувала більшість присутніх членів конкурсної комісії, передає видання «ПІК».

Нагадаємо, саме заступник голови облради Віталій Булюк має власний бізнесовий інтерес в створенні митного терміналу у КП «Херсонські авіалінії».

Під час засідання конкурсної комісії Віталій Булюк був присутній та своїми запитаннями та схвальними репліками підтримував Віталія Кучерука під час виступу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «ХЕРСОНСКИЙ АЭРОПОРТ ОТДАЮТ БУЛЮКУ» ?

Натомість перебивав та давав не схвальні оцінки під час виступу іншого претендента, який, скоріш за все, виконував суто технічну роль — створити уяву про конкурс, в якому змагаються нібито конкуренти. Після оголошення результатів по директору аеропорту, Булюк покинув депутатську кімнату, де засідає комісія.

Нагадаємо, 12 жовтня у обласній раді проходять конкурси на посади директорів 4-х комунальних закладів. Першим пройшов конкурс на директора КП «Херсонські авіалінії». У конкурсній комісії 14 депутатів Херсонської обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «КАК БУЛЮК «СЕМЬЮ» ОРЕХАМИ КОРМИЛ»

Наразі присутні 10 депутатів. Для того, щоб визначити переможця конкурсу, потрібно 8 голосів «за».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *