Бюджети місцевих громад поповнять доходи одноосібників Херсонщини

Саме про це йшла ділова розмова під час особистого спілкування першого заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ірини Філіппової з головою Музиківської об’єднаної територіальної громади Олександром Лейбзоном.

Сільському голові розповіли про резерви фінансової спроможності місцевої громади завдяки активному залученню платників до сплати місцевих податків та зборів: плати за землю, податку на нерухоме майно, транспортного та єдиного податків.

Важливим питанням обговорення стало проведення якісної інформаційно-просвітницької роботи кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року.

Серед напрямків: залучення до оподаткування доходів громадян від продажу сільськогосподарської продукції, від надання в оренду земельних ділянок та паїв, а також доходів від послуг із обробки сільськогосподарських земель власними транспортними засобами та інше.

Фіскали області й надалі готові долучитися до спільної співпраці з представниками місцевого самоврядування щодо надання індивідуальних консультацій спеціалістам громад по залученню додаткових джерел доходів для розвитку органів місцевого самоврядування громад Херсонщини.

 

Джерело: видання «Херсонська правда»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *