Чаплинський район відзвітував про підготовку до зими

14 липня в смт Чаплинка відбулось виїзне засідання з питань підготовки господарського комплексу Чаплинського району та селища до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років, яке пройшло під керівництвом в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика.

Участь у нараді також взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, місцевих органів самоврядування, райдержадміністрації та представників комунальних підприємств.

Заступник голови райдержадміністрації Дмитро Ацеховський повідомив, що усі шкільні навчальні заклади облаштовані внутрішніми санітарними вузлами. 17 закладів охорони здоров’я опалюються твердим паливом, 8 – опалюються природним газом.

Окремо розглянули проблемне питання стосовно відносин між ПАТ «Херсонгаз» та Чаплинської районної лікарні, яке залишається невирішеним.

За інформацією Дмитра Ацеховського проблема полягає в тому, у березні поточного року представниками ПАТ «Херсонгаз» відключено від газопостачання усі будівлі комплексу лікарні: «Претензії до районної лікарні повинні бути обґрунтованими та надані до суду, замість припиняти газопостачання медичного закладу».

Підсумовуючи, Олександр Адамчик наголосив, що ситуацію, яка склалася треба вирішувати негайно: «Це першочергове завдання. У найкоротший термін треба вирішити всі непорозуміння з ПАТ «Херсонгаз». Жителі району, звертаючись за медичною допомогою, повинні отримати якісне обслуговування в теплих, комфортних кабінетах лікарні».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *