Через Чонгар несли заборонений «хлібний батон»

Сьогодні, близько 8-ї години ранку, в зоні митного контролю на КПВВ «Чонгар» херсонські митники спільно з прикордонниками затримали громадянку України, яка переносила заборонену наркотичну речовину.

35-річна мешканка Генічеського району Херсонської області разом із подругою пішки направлялася до АР Криму, маючи при собі рожеву жіночу сумочку. Під час проведення митного огляду в боковому кармані сумки митники помітили хлібний батон, присипаний тютюном та обгорнутий у целофанову плівку. Для проведення подальшого поглибленого огляду був залучений кінолог Державної прикордонної служби України зі службовою собакою. У батоні було знайдено речовину за зовнішніми ознаками схожу на гашиш приблизною вагою 500 граммів.

Заборонену «знахідку» вилучено та передано до Генічеського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Також повідомлено Генічеську міську прокуратуру про можливий факт кримінального правопорушення, передбаченого статтею 305 КК України «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *