Черговий хабарник в держустанові

Прокуратурою області спільно з оперативним підрозділом Національної поліції викрито протиправну діяльність посадової особи Інспекції з питань захисту прав споживачів у Херсонській області, яка під виглядом благодійної допомоги вимагала у фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в розмірі 2 тис. грн. за вирішення питання щодо звільнення від штрафних санкцій за допущені порушення законодавства під час роздрібної торгівлі продуктами харчування, повідомляє сайт прокуратури Херсонської області.

Грошові кошти, які є предметом неправомірної вигоди, вилучено у ході огляду місця події.

Прокуратурою області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

На цей час проводяться всі необхідні першочергові слідчі дії, прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.

 

Share Button