Черговий скандал за участю депутата Шадрина може закінчитися кримінальною справою

9 листопада 2016 року Херсонським відділом поліції за № 32058 зареєстровано заяву директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Боголуцької Т.Г. про вчинення кримінального правопорушення, йдеться на офіційному сайті Херсонської ОДА.

В той день група осіб, а саме: Дерев’янко І.В. – голова профспілки працівників фізкультури та спорту Херсонської області, Клименко І.В. – радник Херсонського міського голови, Братан О. – помічник депутата обласної ради Шадріна В.М., Коновалов Є.А. – директор СДЮСШОР ФСТ «Україна»,   Сух В.В. – депутат Херсонської міської ради, не маючи жодних правових підстав, здійснили спробу заволодіння документами КДЮСШ «Динамо».

За словами директора закладу Боголуцької Т.Г., близько 15.00 названі особи з’явились на території спортивної школи (вул. Перекопська, 4) і в грубій формі, погрожуючи їй та заступнику директора спортивної школи Кобцю С.М., безпідставно вимагали статутні, фінансово-господарські, навчально-спортивні документи та особові справи працівників.

Оскільки жоден з них не був уповноваженою особою на перевірку та не мав доступу до офіційних та персональних документів закладу, їм було відмовлено.

«Пояснити свої наміри і повноваження вони відмовилися. На мої і заступника директора Кобця С.М. прохання покинути приміщення, не реагували. Натомість, погрожуючи та застосовуючи фізичну силу, заблокували нас в кабінеті. Опинившись в ситуації заручників, ми змушені були викликати поліцію», – пояснює  Тетяна Боголуцька.

«Після від’їзду поліції, яка зафіксувала даний випадок, але запропонувала звертатись до суду, дії Суха В.В. стали ще агресивнішими. І тільки з появою випадкових свідків нам вдалося вирватися», – повідомила директор спортивної школи.

Наслідком появи в спортивній школі «Динамо» візитерів та їх поведінки стало нервове потрясіння  та різке погіршення стану здоров’я директора закладу. З 10 листопада вона знаходиться на лікарняному.

«Цей випадок нічим іншим, як рейдерським захопленням спортивного закладу, назвати не можу. За даним фактом правоохоронними органами  зареєстровану відповідну заяву і, я сподіваюсь, буде надано об’єктивну оцінку. Я також розраховую, що керівництво ФСТ «Динамо» відреагує на цей випадок належним чином. Неприпустимо, щоб люди, які не мають жодного відношення до того чи іншого закладу, вели себе настільки зухвало», – прокоментував ситуацію начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Семченко.

10 листопада події навколо КДЮСШ «Динамо» продовжувалися.

«Близько 12.00 я з тренерами зайшов до приміщення спортивної школи. В кабінеті знаходився депутат обласної ради Шадрін В.М. «Всіх знайду і знищу» погрожував він нам. При цьому всі документи, службові та особисті речі вже були відсутні. Дані факти були детально викладені у моїй заяві до начальника Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області полковника Говоруна О.В., яка зареєстрована у Херсонському відділі поліції 11.11.2016 року за № 32250, та начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Семченка Ю.О.», – повідомила заступник директора Кобець С.М.

Обласна державна адміністрація направила звернення до правоохоронних органів з проханням детально вивчити обставини ситуації та вжити відповідних заходів реагування.

До новини також додаються супровідні листи із відповідними заявами.

 

 

Share Button