Чи будє у Херсоні морський музей ?

Можливість відкриття Морського музею на базі підводного човна, який знаходиться в акваторії Херсонського суднобудівного заводу, обговорили, депутати на засіданні постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради, розглянувши лист ветерана-підводника, письменника – мариніста Василя Гайдамаки.

Депутати поцікавилися думкою Тетяни Братченко, директора обласного краєзнавчого музею.

За її словами, стан човна такий, що відновити його неможливо. «Його забрати хотів Київ, музей «Київська фортеця», але забирати немає що і неможливо», — повідомила Т.Братченко. Як відзначив під час обговорення депутат Олександр Книга, такий проект є дуже дороговартісним, човен довгий час знаходиться під водою.

Для реалізації проекту створення Морського музею варто розглянути можливість залучення позабюджетних коштів, відзначила заступник голови облради Оксана Рукавішнікова. Депутат Іван Гончарський відзначив, що ідея створення такого музею в Херсоні – дуже хороша, проте потребує коштів, яких у бюджеті немає.

Депутат Євген Криницький підсумував та запропонував ініціативу створення музею все ж підтримати і рекомендувати облдержадміністрації розглянути можливість залучення позабюджетних коштів для реалізації культурного проекту

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *