Чоловік, який втягнув малолітню в заняття проституцією може провести за гратами 15 років

Прокуратурою Херсонської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами звідництва для розпусти, а також втягнення малолітньої особи в зайняття проституцією.

За результатами проведення оперативних заходів та слідчих дій було затримано мешканця м. Олешки, який може бути причетний до скоєного.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що протягом тривалого часу мешканець м. Олешки, з метою наживи, здійснював посередництво у сприянні добровільним сексуальним стосункам незнайомих осіб між собою. Крім того, у свою злочинну діяльність чоловік втягнув 2 осіб жіночої статі, одна з яких є малолітньою.

Процесуальним керівником погоджено повідомлення про підозру даному чоловіку, а також клопотання слідчого до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування здійснюється за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 302 та ч. 4 ст. 303 КК України, максимальна санкція яких передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

 

 

Джерело: Прокуратура Херсонської області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *