Делегація Італійської Республіки завітала до Херсонської ОДА

Сьогодні, 17 червня, відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з делегацією Італійської Республіки на чолі з директором Асоціації промисловців м.Падуя Давіде Д’Онофріо.

«Для нас дуже важлива співпраця з вашим регіоном. Ми готові повністю супроводжувати інвесторів, максимально допомагати їм долати всі бюрократичні перешкоди», – наголосив під час зустрічі Андрій Гордєєв.

Зокрема, гості з Італії познайомились з керівництвом обласної державної адміністрації та обговорили перспективи активізації співробітництва області з регіонами Італійської Республіки

Андрій Гордєєв розповів гостям з Італії про перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини, таку важливу галузь як сільське господарство. Йшла мова також про сприяння розповсюдженню інформації про Херсонську область за кордоном з метою залучення інвестицій та розвитку туризму.

DSC_0019

У свою чергу, члени делегації Італійської республіки подякували за чудовий прийом та висловили готовність до співпраці з Херсонською областю для налагодження економічних та торгових відносин між регіонами двох країн.

DSC_0005

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *