Депутат Філіпчук зриває роботу Каховської міськради

Вчора наша редакція писала про черговий «перл» від секретаря Каховської міськради Лілії Дроздик, яка без зрозумілих причин зірвала засідання міського виконкому, відмовившись працювати у присутності інших членів виконкому.

Такою зухвалою поведінкою представниця партії «Самопомочі» зірвала розгляд важливих питань життєзабезпечення міста.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії Каховської міськради стало зрозуміло, що подібні «гарні манери» депутатка перейняла у свого старшого товариша, депутата обласної ради від партії «Опозиційний блок», щойно призначеного голову бюджетної комісії облради Павла Філіпчука.

Каховський журналіст Олег Батурин розповідає про наступне:

« Депутат облради від Опоблоку Павло Філіпчук зірвав засідання постійних депутатських комісій Каховської міськради. Під час виступу директора КП «ККК» Андрія Сєрова Філіпчук несподівано почав кричати і стрибати.

— Хватіт врать, ти! Оно ходіт, чмо, угрожаєт людям! Ето оно, а нє чєловєк! Что я буду молчать!! — викрикнув на засіданні П. Філіпчук.

На прохання міського голови запрошений депутат облради відмовився покинути залу, тож у засіданні було оголошено перерву.

Цікаво, що секретар міськради Лілія Дроздік схвально розцінила хамську поведінку свого колеги з облради і запропонувала вести засідання без міського голови.

Тепер ми сидимо з колегами і гадаємо, коли секретарка міськради почне спілкуватися в манері своїх депутатів кумирів, і коли вигукне слово «чмо», » ху@» або «козьол» з трибуни. Щось нам здається, що це буде вже дуже скоро».

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *