Депутат Шадрін хоче зайнятися «реформуванням» міського спорту

Наша редакція неодноразово привертала увагу мешканців міста та області на руйнівну діяльність голови «спортивної» комісії Херсонської обласної ради, депутата від партії «Самопоміч» Володимира Шадріна.

Але, як нам вдалося виявити, депутат Шадрін виявив бажання взятися за міський спорт більш ретельно.

Так, 16 лютого 2017 року Херсонською міською радою було оголошено конкурс на посаду начальника Управління молоді та спорту. До 17 березня включно відділ кадрової роботи міськради приймав документи від кандидатів для перевірки на відповідність їх та кандидатів вимогам чинного законодавтства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В ОБЛСОВЕТЕ НАЗРЕВАЕТ КОНФЛИКТ МАНГЕРА С ШАДРИНЫМ»

Основні вимоги до кандидатів визначені виконавчим комітетом Херсонської міської ради згідно з типовими професійно-кваліфікаційним характеристиками посадових особ місцевого самоврядування. Зокрема вони передбачають наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державної служби) на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Депутат Шадрін хоче зайнятися "реформуванням" міського спорту

Відповідно до «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування апарату Херсонської міської ради та її виконавчих органів» (затверджений розпорядженням міського голови від 03.11.2011 № 1815-к із змінами, внесеними розпорядженням міського голови від 18.02.2016 № 121-к) особи (кандидати), документи яких не відповідають кваліфікаційним вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їх повідомляють з відповідним обґрунтуванням.

29 березня 2017 року конкурсною комісією апарату міської ради та її виконавчих органів проводився письмовий іспит, що є третім етапом даного конкурсу.

О 08.30 в приміщенні Херсонської міської ради іспит на вакантну посаду начальника управління молоді та спорту Херсонської міської ради складали два підприємця — Шадрін Володимир Михайлович та Гарагуля Ігор Володимирович, які взагалі не відповідають кваліфікаційним вимогам щодо даної посади, оскільки окрім підприємницької та громадської діяльності, зазначені особи взагалі не мають досвіду роботи на керівних посадах у відповідних сферах управління. Але, очевидно, пройшли перевірку на відповідність та були допущені до фінального етапу.

Депутат Шадрін хоче зайнятися "реформуванням" міського спорту

Можливо, якщо Гарагуля І.В. — це суб’єкт відволікання уваги громадськості, то Шадрін В.М.- безпосередньо особа, яку зацікавлені посадові особи місцевого самоврядування та депутат Херсонської міської ради Сух В.В. незаконно намагаються призначити на посаду начальника управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Дане припущення має місце, оскільки депутат Херсонської міської ради від об’єднання «Самопоміч» Сух Валентин Васильович, який є головою постійної комісії міської ради з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді 29 березня 2017 року з 8.30 знаходився в приміщенні, де проходив іспит та «підтримував» свого однопартійця від об’єднання «Самопоміч» Шадріна В.М., при цьому Сух В.В. не є членом конкурсної комісії.

Відомо, що депутати від об’єднання «Самопоміч» Щадрін В.М. та Сух В.В. мають приватний інтерес у призначенні першого на посаду. Для досягнення власної мети вони задіяли посадових осіб виконкому міської ради, від яких залежить вирішення даного питання.

Припускаємо, що даний зговір депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування містить ознаки корупційного правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗЕМЕЛЬНАЯ ОБОРУДКА ДЕПУТАТ ШАДРИНА»

Одним із прикладів приватного інтересу депутатів Щадріна В.М. та Суха В.В. з використанням наданих їм повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди, або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки (пропозиції) такої вигоди для себе чи інших осіб є наступне.

Рішенням ХІІ сесії Херсонської міської ради VІІ скликання від 23 березня 2017 року № 560 затверджено Міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік. Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію міської ради з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді (Сух В.В.).

У Міській програмі передбачено (п. 8.21) за рахунок коштів міського бюджету часткове фінансування громадської організації «Асоціація багатодітних і малозабезпечених сімей «Прайд» (ЄДРПОУ 36944803) у розмірі 150000.00 грн. (сто п’ятдесят тисяч грн.).

Громадська організація «Асоціація багатодітних і малозабезпечених сімей «Прайд» знаходиться за адресою м.Херсон, вул. Горького, 19, в приміщеннях, що на праві власності належать Шадріну В.М.

Дана організація зареєстрована 18 березня 2010 року і одним із засновників і кінцевим бенефіціарним власником є Шадрін В.М.

З березня 2010 року по 30 січня 2017 року він також був незмінним Головою Правління.

З 31 січня 2017 року Голову Правління змінено на Головченко С.В., при цьому залишивши в Правлінні Шадріну Інну Володимирівну.

Маніпуляції зі змінами керівників громадської організації «Асоціація багатодітних і малозабезпечених сімей «Прайд» навмисно робилися з метою включення до Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік та виділення 150 тис. грн. для подальших їх спільного «освоєння» Шадріним В.М. з депутатом міської ради Сухом В.В.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПОЧЕМУ СПОРТ СТАЛ РАЗМЕННОЙ МОНЕТОЙ ПОЛИТИКАНОВ»

 

 

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *