Депутат від «Батьківщини» захопив землю і наніс державі збитків на 260 тисяч гривен

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Каховської РДА Валерій Салтиков:

«Сьогодні мали відбутися аукціони на право оренди трьох ділянок (60 га, 116 га і 133 га) державної землі в Коробках. Але їх скасували, тому що вони виявилися не вільними.

Скасували за рішенням суду, оскільки на дільниці накладено арешт у зв’язку кримінальним провадженням щодо депутата обласної ради Леоніда Кириченко.

Виявилося, що він уже працює на цій землі — самозахопленням встиг засадити 309 га.

Не платить оренду, не платить податки, не платить за воду але вже працює. Мало того, він привів туди інших фермерів, яким пообіцяв «вирішити питання» — адже він депутат обласної ради від БЮТ, та голова ассоціації фермерів Каховського району.

Думаю всі загарбники зазнають величезних збитків. Вперше в історії (у всякому разі Каховського району) корупційні схеми приносять збитки їх авторам.

Ну хіба нічого не змінюється?»

Фото Салтыкова Валерия.

 

Від себе хочемо додати, що подібні дії депутатів нової владної широкої коаліції, так званої «ШирКи», у Херсонській обласній раді стають нормою.

Так наприклад депутат – рейдер Шадрін також захопив приміщення у  КУ «Палац молоді та спорту» для власної приватної структури і використовує його без будь-яких договорів оренди та не платить до бюджету ні копійки. І це все відбувається при мовчазній згоді інших членів провладної «ШирКи».

Share Button