Депутат Зеленчук ховає свої статки від громадскості

НАЗК направило до суду 16 адмінпротоколів стосовно депутатів, прокурорів та інших суб’єктів декларування. Серед порушників і перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук, повідомляє видання «ПІК» з посиланням на офіційний сайт НАЗК.

Він не подав повідомлення про житловий будинок та земельні ділянки.

«Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 16 адмінпротоколів за фактами порушень встановлених законом термінів подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані стосовно депутатів, прокурорів та інших суб’єктів декларування. Рішення прийняті під час засідання Національного агентства», — йдеться у повідомленні.

«Стосовно першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука Національне агентство склало 4 адмінпротоколи.

Він не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку з набуттям у власність житлового будинку загальною площею 789 кв. м вартістю 3037650 грн і 3 земельні ділянки: площею 1700 кв. м вартістю 421600 грн, площею 1000 кв. м вартістю 482000 грн, а також – площею 414 кв. м вартістю 102700 грн.», — йдеться у повідомленні.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *